Tvorba www

Co umíme

Internetové stránky jsou dnes vaší výkladní skříní, ve které náš webdesign a programové zpracování originálním způsobem vyjádří váš záměr.

Náš cíl

Chceme navázat dlouhodobou spolupráci, to znamená nejenom vytvořit internetové stránky „šité na míru“ a zajistit jejich technickou stránku věci tj. doménu a webhosting, ale protože víme že, účinnost stránek spočívá v počtu jejich návštěv, chceme zajistit jejich optimalizaci (SEO), registraci do internetových katalogů a prohlížečů a můžeme pro vaše stránky zajistit správu pro linkbuilding, marketing a internetovou reklamu .

Jak začít

Řekněte nám co očekáváte, domlouvat se můžeme emailem, telefonicky nebo osobně, na témata spojená s myslivostí a lovem se zaměřujeme. Po vzájemné dohodě ověříme dostupnost vaší možné internetové adresy - domény a provedeme její registraci (cca 300Kč/rok). K vaší doméně zřídíme webhosting (cca 1000,- Kč/rok) s optimálním přístupem k internetu, kde budou zprovozněny vaše stránky. Jako další krok vám uděláme návrh struktury stránek a po odsouhlasení vám zpracujeme cenovou nabídku. Ceny mohou začít na cca 5.000,- Kč, u jednoduché prezentace, horní hranice záleží na složitosti řešení. Domluvíme se na etapách a začneme tím, že zpracujeme grafický návrh stránek, po odsouhlasení grafiky a struktury stránek vám v horizontu 2 -3 týdnů, dle složitosti, zpřístupníme jednotlivé etapy na pilotním serveru. Po vašem odsouhlasení stránky uveřejníme na internetu. Chceme pokračovat v naší službě, chceme se určitě se vaše stránky dál starat, protože s vaším růstem poroste i váš web.

Redesign

Zdají se vám vaše stránky zastaralé, okoukané nebo již nesplňují vaše představy, přepracujeme je, přičemž zachováme to, co se již osvědčilo.

Reference

Předběžný formulář

Zde, prosím, vyberte nejbližší variantu, vyplňte kontaktní informace a formulář odešlete. My Vás následně zkontaktujeme.
mám zájem o internetové stránky
chtěl ověřit doménu nebo webhosting
chtěl bych redesign nebo optimalizaci
Vaše kontaktní údaje (nejlépe e-mail nebo telefon):